Hogwarts Cadıcılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadıcılık ve Büyücülük Okulu

Üye olun ve Hogwarts'ın gizemlerini keşfetmeye hazır olun!

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ölümyiyen Alımları

+5
Morwen S. Culnàmo
Nickholas Ryan Owen
Eliot Jamie Dark
Lily Elisabeth Allen
Dakota Rose
9 posters
YazarMesaj
Dakota Rose
Karanlık Lady
Karanlık Lady
Dakota Rose

Kadın
Okuduğun Bina : Slytherin Mezunu xD
Rp Sevgilisi : Niye her seferinde bu soruyla karşı karşıya kalıyorum yha xD
Savaş Tarafı : Death Eaters

Ölümyiyen Alımları Empty
MesajKonu: Ölümyiyen Alımları   Ölümyiyen Alımları EmptyCuma Şub. 15, 2008 8:23 pm

Başvuru Formu:
Ad:
Soyad:
Rp Yaş:
Hangi Binadan Mezunsun:
Örnek RP:
Lily Elisabeth Allen
Gizem Dairesi Başkanı
Gizem Dairesi Başkanı
Lily Elisabeth Allen

Kadın
Okuduğun Bina : Slytherin Mezunu
Rp Sevgilisi : No Love No Problem

Ölümyiyen Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Ölümyiyen Alımları   Ölümyiyen Alımları EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 11:11 pm

Ad:Lily Joanna
Soyad:Allen
Rp Yaş:18
Hangi Binadan Mezunsun:Slytherin
Örnek RP:

Lily aslında nefret ederdi masa başı işlerden.AMa artık bu evrakları yoluna koymalıydı.Yeşil Gözleri kanlanmıştı.
"Hmm Bu şu tarafa" diyip asasını sallayarak evrağı başka bir yere koydu.
Şimdi biraz boğazının kuruduğunu hissediyordu.
"Accio Su" diyerek yaklaşık 4 m ötedeki masadaki suyu çalışma masasına çağırdı
Bu Soğuk su onu biraz kendine getirmişti
Dakota Rose
Karanlık Lady
Karanlık Lady
Dakota Rose

Kadın

Ölümyiyen Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Ölümyiyen Alımları   Ölümyiyen Alımları EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 11:51 pm

^^^^^^ Lily Joanna Allen : Kabul edildin. ^^^^^^
...
Misafir
Anonymous

Ölümyiyen Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Ölümyiyen Alımları   Ölümyiyen Alımları EmptySalı Şub. 19, 2008 6:56 pm

Ad:Eliot Jamie
Soyad: Dark
Rp Yaş: 20
Hangi Binadan Mezunsun: Slytherin
Örnek RP:

Jamie için bugün normal günlerden biraz farklıydı.Yüzünde tuhaf bir endişe vardı.Muggleların içinde olmak onun için iğrenç bir duyguydu.Hiç bir zaman onları sevmemiş ve onların gereksiz olduğunu düşünmüştü.Beyninde bu düşünceler dönerken Jamie yanından geçen bir mugglea tiksintiyle bakarken ulaşmak istediği yere çok az kaldığını anlıyordu.Yüzünde şeytani bir gülümseme belirdi:

''Hedeflerime ulaşmama çok az kaldı.Geliyorum ve bu senin için çok kötü bir gün olacak.''

dedi. Jamie caddeden dönüp bir ara sokağa yöneldi.Sokakta biraz ilerledikten sonra ahşap eski püskü bir evin önünde durdu.Bina gerçekten harap bir vaziyetteydi.Jamie yüzünde aynı gülüşle kapıya yöneldi...
Dakota Rose
Karanlık Lady
Karanlık Lady
Dakota Rose

Kadın

Ölümyiyen Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Ölümyiyen Alımları   Ölümyiyen Alımları EmptySalı Şub. 19, 2008 7:03 pm

Eliot Jamie Dark : Kabul Edilmiştir.
Eliot Jamie Dark
Ölüm Yiyen
Ölüm Yiyen
Eliot Jamie Dark

Kadın
Okuduğun Bina : Slytherin
Rp Sevgilisi : Yoq

Ölümyiyen Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Ölümyiyen Alımları   Ölümyiyen Alımları EmptySalı Şub. 19, 2008 7:19 pm

üstteki mesajı ben atmıştım adım çıkmamış o mesajda ben belirtiyim
Nickholas Ryan Owen
Karanlık Lord
Karanlık Lord
Nickholas Ryan Owen

Erkek
Rp Sevgilisi : Yoq...

Ölümyiyen Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Ölümyiyen Alımları   Ölümyiyen Alımları EmptySalı Şub. 19, 2008 7:21 pm

Tamamdır...
http://hogwarts.all-forum.net/
Dakota Rose
Karanlık Lady
Karanlık Lady
Dakota Rose

Kadın

Ölümyiyen Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Ölümyiyen Alımları   Ölümyiyen Alımları EmptySalı Şub. 19, 2008 7:22 pm

Bu arada rütbeni admin değiştirecek. Online olduklarında değiştirirler.
Morwen S. Culnàmo
Ölüm Yiyen - Dükkan Sahibi
Ölüm Yiyen - Dükkan Sahibi
Morwen S. Culnàmo

Kadın
Okuduğun Bina : !!Slyterin Mezunu!!
Rp Sevgilisi : yokk:(:(
Savaş Tarafı : :::Death Eaters:::

Ölümyiyen Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Ölümyiyen Alımları   Ölümyiyen Alımları EmptyPerş. Şub. 21, 2008 8:43 pm

Ad:Morwen S.

Soyad:Culnàmo

Rp Yaş:20

Hangi Binadan Mezunsun:Slyterin.. Twisted Evil

Örnek RP:

Morwen,çatlak kazana cisimlendi bir anda...Yüzünde sinirle karışmış bir sinsilik hakimdi..Yüzünü buruşturdu...
"Bulanıklar..."

diyerek çatlak kazandaki insanları süzdü..Yüzüne sinsi bir gülümseme ve küçümseme oturmuştu...Yavaşça yürümeye başladı..Üzerinde siyah cüppeyle çok dikkat çektiğinin farkındaydı..Asasının ucundaki sıvı eline yapışmıştı..
"Ahh lanet olası..."
dedi ve asasını hızlı bir şekilde cüppesindeki bölüme soktu..Kolunda bir yanma hissetti..Çağrılıyor olmalıydı..Bara doğru yürüdü...

"Çabuk bir ateş viskisi var bulanık.."

diyerek ateş püsküren gözleriyle adama baktı...Barmen hemen bir çabuklukla Morwen'ın önüne viskiyi koydu..Morwen kadehi eline alır almaz...

"Defol şimdi.."

dedikten sonra kadehe baktı ve içmeye başladı..Hızlı bir yudumlamadan sonra kadehi masaya fırlatıp diagonyoluna doğru döndü....Tam diagonyoluna adım atacakken büyük bir acıyla irkildi..
"Ahh..."

diyerek ufak acıyla bağırdı...Hemen olduğu yerde karagaha cisimlendi..ÖLÜM YİYEN KARARGAHI

Morwen oraya cisimlendiği anda karşısında Mell'i buldu..Onu izleyen meraklı gözlere baktı..
"Neler oluyor burada..Defolup gitmenizi istiyorum..Hepiniz bulanıksınız değil mi.."
dedi ve o anda karşısında duran masaya ve sandalyeyue doğru asasını doğrulttu..

"Expulso!!!"

diyerek onu izleyenlere döndü...Herkes Lonra'da neler olduğunu merak ediyordu..Morwen bulanıklardan ölesiye nefret ederdi ve kuzenine bunu yapılmasını kaldıramazdı..
"O küçük geleceğin lordun varsiydi belki de...Ne yapmamı bekliyordunuz..İzlememi mi?? Ahh hepiniz umarım lanetlenirsiniz..Ahh olamazz adi bulanıklarr hepsini işini bitirmeliydim..."
Mory artık sinirden kıpkırmızı olmuştu...Elleri grimsi bi halde asayı tutuyordu..Hepsinin iişini bitirmeliydi diye düşünüyordu..
Nickholas Ryan Owen
Karanlık Lord
Karanlık Lord
Nickholas Ryan Owen

Erkek

Ölümyiyen Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Ölümyiyen Alımları   Ölümyiyen Alımları EmptyPerş. Şub. 21, 2008 8:53 pm

Morwen S. Culnàmo >> Kabul Edildin!
Deny Fear
Ölüm Yiyen
Ölüm Yiyen
Deny Fear

Erkek
Savaş Tarafı : Ölüm yiyen

Ölümyiyen Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Ölümyiyen Alımları   Ölümyiyen Alımları EmptyC.tesi Şub. 23, 2008 10:37 pm

Ad:Deny
Soyad:Fear
Rp Yaş:19
Hangi Binadan Mezunsun:Ravenclaw
Örnek RP: (bilirsiniz ama neysse)

Deny avlıyacak kişi arıyordu Hogsmeade'e doğru gidiyordu sinsi sinsi etrafına bakıyordu bu sıralar birilerini bulamamıştı eylenecek onlara işkence yapmak yada istemedikleri şeyleri yaptırmaktan çok zevk alıyordu . İki kişi buldumu birini diğerine saldıttırıyordu yada zihinfendarlığı ile aklına girip aklını karıştırıyor işkence yapıyordu şanslılarsa hemen deliriyorlardı şansız iseler işkence çekerek yığılıp kalıyorlardı ama öldürmek onun işi değildi o işkence yapar idi sadece belki öldürürdü ki karşıdan iki kişinin geldiğini gördü hemen asasını çıkartıp yavaş yavaş onlara doğru gitti sinsi sinsi gülüyordu asasını çıkartarak

" Accio asa - accio asa." ikisininde asası eline gelmişti bunu hatırlayamayacak olmaları çok zevk veriyordu ve asasını sert tutarak

"İmperio!!!" dedi yüksek bir sesle oğlan aynı işine devam eder gibi gözüküyordu ama kız olayı anlamıştı uzaklaşmaya çalışıyordu Deny çocuğu kıza doğru koştutturdu onu bileğinden yakalamıştı çekti ve yere düşürdü etrafında döndükten sonra Deny onu bıraktı ve

"İmperio!" dedi bu sefer kızı hedef almıştı onuda etkisi altına aldı çocuk aklı karışmış şaşkınlıkla yerdeki kıza bakıyordu Deny kızın ayağa kalkmasına izin verdi sonrada kız oğlana bir yumruk attı oğlan daha Deny'i görmemişti şaşkınlıkla

"Sevgilim n'apıyorsun ?" demişti. Deny sevgili olduklarını öğrenince dahada bir mutlu oldu ve biraz kenara çekilip kızın asasını almasını sağladı ve kıza

"Avada kedavra!" büyüsünü yaptırdı oğlan şaşkınlıkla ağzı açık donup kaldı ve yere yığıldı. Deny yeni bir ölüm zevki ile oradan uzaklaşırken kızın hafızasını sildi.
Nickholas Ryan Owen
Karanlık Lord
Karanlık Lord
Nickholas Ryan Owen

Erkek

Ölümyiyen Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Ölümyiyen Alımları   Ölümyiyen Alımları EmptyC.tesi Şub. 23, 2008 11:06 pm

Deny Fear > Kabul Edildin!

# Rplerini siyahla yazmazsan daha okunaklı olur... hatta direk okunaklı olur ; çünkü böyle hiç görünmüyor... üstünden geçmek zorunda kaldım...
Dakota Rose
Karanlık Lady
Karanlık Lady
Dakota Rose

Kadın

Ölümyiyen Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Ölümyiyen Alımları   Ölümyiyen Alımları EmptyC.tesi Şub. 23, 2008 11:34 pm

Nickholas Ryan Owen demiş ki:
Deny Fear > Kabul Edildin!

# Rplerini siyahla yazmazsan daha okunaklı olur... hatta direk okunaklı olur ; çünkü böyle hiç görünmüyor... üstünden geçmek zorunda kaldım...

Eren'e (lorduma:P) katılıyorum..
Deny Fear
Ölüm Yiyen
Ölüm Yiyen
Deny Fear

Erkek
Savaş Tarafı : Ölüm yiyen

Ölümyiyen Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Ölümyiyen Alımları   Ölümyiyen Alımları EmptyC.tesi Şub. 23, 2008 11:54 pm

Very Happy tamam emriniz olur lordum lady'm Very Happy
Tristran T. Avéllanâ
Astronomi Profesörü
Astronomi Profesörü
Tristran T. Avéllanâ

Rp Sevgilisi : Var...N'apcan??

Ölümyiyen Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Ölümyiyen Alımları   Ölümyiyen Alımları EmptySalı Şub. 26, 2008 9:03 pm

Ad: Tristran Taillefer
Soyad:Avéllanâ
Rp Yaş: 20
Hangi Binadan Mezunsun: Slytherin-Hogwarts
Örnek RP:

Tristran, bugün 1. ve 2. sınıflara ilk dersini verecekti.Ilk odasından çantasını alarak, 1. sınıfların dersine doğru ilerledi.Sınıf iyi gibi gözüküyordu.Dersini anlatıp derslikten çıktı.Şimdi sıra 2. sınıflardaydı ve odasına gitti.Çantasındaki ders notları dolabına koyup masasındaki ders notlarını aldı.Hemen 2. sınıfların derliğine doğru ilerledi.2. sınıflara ilk girecekti. Sınıfa girdiğinde sınıf hemen hemen doluydu.Biraz bekledi ve sınıf yeterince dolmuştu. Elindeki asasını kıvrak bir şekilde salladı ve camları kapatarak, tavandan aşağıya inen florasanları yaktı.Sınıf aydınlanmıştı.Tahtanın önüne doğru geldi ve ilk konuşmasını sundu." evet, bu sene ve umarım ileriki senelerde sizinle beraber Gökbliminin tarihini, doğa olaylarını işleyeceğiz.Ben Tristran Taillefer Avéllanâ, bazılarınız tanırsınız ama ben yinede tanıtmak istedim.Hemen tanışma fassını geçiyorum; çünkü daha sonra sizi yavaş yavaş tanırım.Isterseniz dersimize geçelim.

Astronomi Dersi: GökAda Nedir?

] Evet, tahtada görüldüğü gibi ilk dersimiz Gökadalar.Gökada ayrıca galaksi olarakta bilinir.Gökadalar toz ve gaz gibi maddelerden bir araya gelerek oluşmuşlardır. Gökadaların mesafeleri çok uzaktır ve bu uzaklıkta bile birbirlerine çarpma riskleri vardır.Bu yüzden etrafındaki, birbirine çarpmayacak şekilde olan yörünge sayesinde dönebilir ve birbirine çarpmazlar. Gök adalar sadece, adı gibi gök ada değillerdir.Içlerinde yıldız kümeleri denen küçük nesneler-yıldızlar gibi bir çok farklı madde vardır.Gökadalar genellikle biçimlerine göre sıralanır: bunlardan bir kaçı;
Eliptik Gökada, sarmal gökada ve düzensiz gökada diye üçe ayrılır.Bazı araştırmacılar tarafından gökadalar 100 milyar yakın olarak saptanmıştır. Gökadalr arası uzaklık bin ile birkaç yüz bin genişliğinde olabilir.Gökadaların çoğunluğu aşama sırasına göre önce gökada takımları sonra da üsttakımlar oluşturacak biçimde düzenlidirler. " dedi ve masasına oturdu.Herkes tahtada olanları yazarken, Tritran asası ile camları açarak, ışıklandırmaları kapattı.Sınıf tekrar aydınlandı ve masasındaki ders notlarını çantasına koyup sınıfa bakmaya başladı.Saatine baktı, zil birazdan çalacaktı.Tristran oturduğu erden sınıfa doğru bakarak konuşmaya başladı." birazdan zil çalacak, ödevinizi ödev panosuna asacağım oradan öğrenebilirsiniz.
Yenkejim sitede tek seni tanırım Very Happy Very Happy
http://www.diagonyolu.net/forum
Nickholas Ryan Owen
Karanlık Lord
Karanlık Lord
Nickholas Ryan Owen

Erkek

Ölümyiyen Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Ölümyiyen Alımları   Ölümyiyen Alımları EmptyPerş. Şub. 28, 2008 8:34 pm

Tristran T. Avéllanâ >> Kabul Edildin!
Serena L. Blair
Ölüm Yiyen
Ölüm Yiyen
Serena L. Blair

Savaş Tarafı : Karanlık Taraf

Ölümyiyen Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Ölümyiyen Alımları   Ölümyiyen Alımları EmptyPtsi Mart 17, 2008 6:47 pm

Ad:Serena Lydia
Soyad:Blair
Rp Yaş:23
Hangi Binadan Mezunsun:Slytherin
Örnek RP:

Serena uzun bir süre sonra yine burdaydı.Yine bu karargahta...Niye buraya gelmişti ki şimdi?Yıllar önce bırakmamış mıydı lanet atmayı hizmet etmeyi...Ama damarlarında dolaşan kan onun daha fazla iyilik yapmasını izin vermiyordu.Tekrar başa dönüyordu işte herşey.

Serena son kez derin bir nefes alarak görkemli binaya girdi.Uzun koridor boyunca başı dik ve cesaretli bir şekilde yürüdü.Ama koridorun sonundaki karargahın en görkemli kapısının önüne geldiğinde cesareti gittikçe azalmıştı.Kapının yanında duran ölüm yiyen bir süre onu süzdükten sonra

"Gir.Lord da seni bekliyordu."

Serena huzursuzca yerinde kıpırdandıktan sonra kafasını yavaşça sallayıp odaya girdi.Oda büyük ve binadan bile görkemli birşekilde döşenmişti.Serena nasıl olduysa tekrar yerine getirdiği cesaretiyle dimdik bir şekilde yürüdü.Odanın tam ortasında şuan ona arkası dönük adamın tam karşısında durdu.Ve bu oda daki son nefesini alarak hiç mola vermeden haftalardır hazırladığı konuşmaya başladı.

"Lordum ben yeniden size katılmak stiyorum.Biliyorum cezam ölüm olmalı.Ama ben...ben daha fazla o iyilik perilerinin arasında kalmaya dayanamadım.Ama neden gittiğimi sizde biliyorsunuz.Hep o...o pislik yüzünden"

Kahretsin!!Nerden çıktı şimdi bu laf bunu söylememesi gerekiyordu.Kahretsin kahretsin!!Serena nefesini tutarak ama hala dimdik durarark şimdi ona dönmüş adamın gözlerine baktı.Adamda aynısını yapıyordu.Dikkatle onu iinceliyordu.Şu ana kadar beynine girmeye çalışmamıştı Serena'nın.Heyret diye düşündü Serena.Yoksa gerçekten ona inanıyor muydu Lord'u?

"Ah Lydia...Buraya döneceğini biliyordum.Sen her zaman benim sadık Ölüm yiyenlerimden oldun.Belki gitmeseydin şuan Bellatrix'in yerinde bile olabilirdin.Ama sana son bir şans veriyorum.Eğer casusluk yaptığını duyarsam...Ama bu yaptığın cezasız kalmayacak tabi ki"

dedi bir kahkaha atarak.Ardından Serena şu ana kadar duyduğu en büyük acıyla karşılaştı.Ne kadar kendini sıkmaya çalışsa da beceremiyordu.Ve en sonunda da ağzından bütün odayı dolduran bir çığlık çıktı...
Nickholas Ryan Owen
Karanlık Lord
Karanlık Lord
Nickholas Ryan Owen

Erkek

Ölümyiyen Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Ölümyiyen Alımları   Ölümyiyen Alımları EmptyPaz Nis. 13, 2008 8:20 pm

Serena L. Blair >> Kabul Edildin!
Kimbèrley Emilia Malfoy
Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü
Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü
Kimbèrley Emilia Malfoy

Kadın
Okuduğun Bina : Slytherin
Savaş Tarafı : Ölüm Yiyenler

Ölümyiyen Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Ölümyiyen Alımları   Ölümyiyen Alımları EmptyPtsi Nis. 14, 2008 9:20 pm

Ad:Kimbèrley Emilia
Soyad: Malfoy
Rp Yaş:18
Hangi Binadan Mezunsun: Slytherin tabii ki.
Örnek RP:

"Lanetsin iste!Bunu sen de biliyorsun!"
"Sana bütün bunlarin olmasini istemedigimi daha ne kadar söyleyecegim."
"Ama oldu iste.Hepsi senin sucun.Hemde hepsi.Zaten yaptigin hicbirseyde olumlu birsey cikmadi simdiye kadar.O gerizekali bulaniklarla takilmaya devam ettigin sürecede cikmayacak."
Kim bu son sözleri kardesine resmen ignelercesine üstüne basa basa söylemisti.Onu üzmek hosuna gidiyordu.Kardesine arkasini dönüp biraz kendi kendine sirittiktan sonra tekrar ona döndü ve:
"Biliyor musun? Senden utaniyorum.Seninle yan yana görünmekten.Sana kardesim demekten utaniyorum.O bulaniklarin elini tuttugunu bile bile eslini tutmaktan utaniyorum.Elini tuttuktan sonra ellerimi ilk önce Aquamenti daha sonra da Aklapakla ile temizldigimi biliyor muydun?Hayir bilmiyordun!Nereden bileceksin ki!Sen lanet bir seysin!Bir Malfoy olmayi hak etmiyorsun.Biz Malfoylar safkanligimizi korumak icin akraba evliliklerinden cekinmemisken, sen o bulaniklar ile dolasiyorsun.OKU SUNU LANET OLASI!"

dedi ve gelecek postasinin son sayisini ona firlatti.Aklinda hep o kelimeler vardi.

Lourdès Bettina Malfoy *Bulanik* canlisi?

Evet bazi okuyucularimizin bize bu haberi yayinlamamiz gerektigini yazmislardi.Suan Miss Kimbèrley Emilia Malfoy`dan binlerce kez af diliyoruz.Kendileri bu haberi yayinlamamamizi istemisti.Evet basliktata anlasabiliecegi gibi Miss Bettina Malfoy muggle dogumlular ile arkadaslik kuruyor.Kendisi bir Malfoy`un suana kadar yapmadigi ve yapmayacagi bir sey yapiyor.Akillardaki soru kendisi gercek bir Malfoy mu? Ayrintilari 6. sayfada okuyabilirsiniz.

Betty`nin kafasini kaldirmasiyla Emilia`nin ona gri gözlerini dikmesi bir oldu.
"Kendini rezil ettin.Beni rezil ettin.Beni biraktim.BÜTÜN MALFOY AILESINI REZIL ETTIN.Tek care editörün hafizasini silip haberi yalanlamak.Eger seni bir daha o manyaklarla görürsem seni de onlari öldürürüm.Bunu yaparim biliyorsun!"
Kim sözlerini tamaladiktan sonra Betty`e gitmesini isaret etti ve haberin ayrintilarini okumaya basladi.

Ölümyiyen Alımları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-