Hogwarts Cadıcılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadıcılık ve Büyücülük Okulu

Üye olun ve Hogwarts'ın gizemlerini keşfetmeye hazır olun!

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hesap Açtırma Dairesi

+7
Deny Fear
Dakota Rose
Emma Watson
Cemre Kemer
Prof. Sofia V. Hudgens
Hilary Duff
Amy Weasley
11 posters
YazarMesaj
Amy Weasley
Dükkan Sahibi
Amy Weasley

Kadın
Okuduğun Bina : Gryffindor (Mezun)
Rp Sevgilisi : yok ama arıyorum
Savaş Tarafı : yok

Hesap Açtırma Dairesi Empty
MesajKonu: Hesap Açtırma Dairesi   Hesap Açtırma Dairesi EmptyPaz Şub. 10, 2008 6:16 pm

Hesap Açtımak için aşağıdaki formu doldurun

Adı:
Soyadı:
Yaşı:
Mesleği:
Örnek rp:

Not:Sadece yetişkinler hesap açtırabilir
Hilary Duff
Zihinbend Profesörü
Zihinbend Profesörü
Hilary Duff

Kadın
Okuduğun Bina : Gryffindor....
Rp Sevgilisi : Harry Potter ♥CaNıM bEnİm♥
Savaş Tarafı : Zümrüdanka Yoldaşlığı

MesajKonu: Geri: Hesap Açtırma Dairesi   Hesap Açtırma Dairesi EmptyPaz Şub. 10, 2008 7:14 pm

Adı:Hilary
Soyadı:Duff
Yaşı:19
Mesleği:Zihinbend Profesörü
Örnek rp:

Hilary biraz hava almak için göl kenarına gitti.Göl kenarına geldğinde kayalıklardan birine oturdu hava soğuktı üşümüştü ama burada kalmak istedi çünkü akşam burası çok güzel oluyorduYıldızları izlemek onun en sevdiği şeydi.Gözlerini gölden çekip yukarı yıldızlara bakmaya başladı içinden gerçekten çok güzeller dedi Hepsi çok güzel parlıyordu..Yıldızlara bakarken üşüdügünü hissediyordu ama boşveriyordu.Yere eğilip bir taş aldı.Onu fırlattı göle Gölün birden canlandığını hissettti taş atınca.yine gözlerini yukarı çevirdi.Ve birden kalbi hızlıca çarpmaya başladı yıldız kaymıştı.Hemen bir dilek dilemesi gerekiyordu...Ve gözlerini kapayım hemen dileğini söledi..Artık gerçekten çok sağuk olmuştu Oradan ayrılması gerekiyordu.Yavaşça kayalıklardan indi.Ve okula doğru yürümeye başladı...
Prof. Sofia V. Hudgens
Hogwarts Müdüresi-Muggle Bilimleri Profesörü-Ravenclaw Bina Sorumlusu
Hogwarts Müdüresi-Muggle Bilimleri Profesörü-Ravenclaw Bina Sorumlusu
Prof. Sofia V. Hudgens

Kadın
Okuduğun Bina : Ravenclaw (MezuN)
Rp Sevgilisi : Prof.Zac Efron
Savaş Tarafı : Tarafsız-Savaş Hakemi

MesajKonu: Geri: Hesap Açtırma Dairesi   Hesap Açtırma Dairesi EmptyPaz Şub. 10, 2008 7:29 pm

Adı: Vanessa Anne
Soyadı: Hudgens
Yaşı: 19 (rp)
Mesleği: Profesör, Dükkan Sahibi
Örnek rp:

Vanessa şemsiyesini kapatarak içeri girdi. Yavaşça yürürken şemsiyesinden sular akıyordu. Genç bayana yaklaşarak "Merhaba. Ben hesap açtıracaktım. Siz bakıyorsunuz değil mi?" dedi. Genç kız "Evet efendim. Hesap açtormak için bu formu doldurun." dedi. Vanessa formu doldurup kıza verdi. Sonra "İşte burada, iyi akşamlar." dedi ve bankadan çıktı.
https://hogwartsakademi-rpg.yetkin-forum.com
Cemre Kemer
Dükkan Sahibi
Cemre Kemer

Kadın
Okuduğun Bina : GRYFFİNDOR
Rp Sevgilisi : PROFESÖR VEYA YETİŞKİN SEVGİLİ ARANIYOR!
Savaş Tarafı : Zümrüdüanka Yoldaşlığı

MesajKonu: Geri: Hesap Açtırma Dairesi   Hesap Açtırma Dairesi EmptyPaz Şub. 10, 2008 9:37 pm

Adı:Cemre
Soyadı:Kemer
Yaşı:23
Mesleği:Kehanet Profesörü
Örnek rp:Cemre,içeri girdi.Bankanın çalışanı olan genç kıza ''Merhaba,ben hesap açtıracaktım'' dedi.Genç kız Cemre'ye bir form uzatarak ''Bu formu doldurun ve bana verin'' dedi.Cemre formu doldurduktan sonra genç kıza verdi ve dışarı çıktı.

En son tarafından Cuma Şub. 15, 2008 9:34 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://beauxbatons.forumslife.com/
Amy Weasley
Dükkan Sahibi
Amy Weasley

Kadın

MesajKonu: Geri: Hesap Açtırma Dairesi   Hesap Açtırma Dairesi EmptySalı Şub. 12, 2008 10:05 am

Hepinizin hesabı açılmıştır
Emma Watson
Dükkan Sahibi
Emma Watson

Kadın
Okuduğun Bina : Griyfinndor Mezunuyum
Rp Sevgilisi : *Y*o*k*
Savaş Tarafı : Order Of The Phonix

MesajKonu: Geri: Hesap Açtırma Dairesi   Hesap Açtırma Dairesi EmptyÇarş. Şub. 13, 2008 8:18 pm

Adı:Emma Charlotte Duerre
Soyadı:Watson
Yaşı:17
Mesleği:Eski Yazılar Profesörü ve Dükkan Sahibi
Örnek rp:
Em Yatağında öylece uzanıyordu.Bir süre sonra sıkıldı.Saçlarını Taradı.Birkaç sihir çalştı.Tam kendine bir Kaymak Birası açacakken.Camdan bir "tık" sesi duydu.Bu Turuncu lu Kırmızılı görkemli bir baykuştu.
"Ah Smi nerelerdeydin uzun zamandır seni bekliyordum" dedi güzeller güzeli baykuşuna
Oturdu Eline Tüy kalemini aldı.İnci gibi yazısıyla Parşömene şunları geçirdi:

"Anne Merhaba!!
Uzun zamandır sana mektup atamadığım için özür dilerim.Ben çok iyiyim ama bu kadar genç profesör olmak çok garip.Sanırım tarihin en genç Hogwarts Profesörlerindenim.Seni, Babamı ve Marrie yi çok özledim.Marrie yi benim için öp.Nana ya selam söyle.Noel Tatilinde Görüşmek Üzere

Profesör Kızın Emma"

Hemen Parşömeni katlayıp baykuşun ayağına bağladı.Kulağına Eğilip

"Nereye olduğunu biliyordun ama eskisi gibi uzun sürmesin" dedi usulca

[color=indigo]Daha sonra Pencereden onun uçuşunu izledi
Amy Weasley
Dükkan Sahibi
Amy Weasley

Kadın

MesajKonu: Geri: Hesap Açtırma Dairesi   Hesap Açtırma Dairesi EmptyPerş. Şub. 14, 2008 10:18 pm

Alındın
Dakota Rose
Karanlık Lady
Karanlık Lady
Dakota Rose

Kadın
Okuduğun Bina : Slytherin Mezunu xD
Rp Sevgilisi : Niye her seferinde bu soruyla karşı karşıya kalıyorum yha xD
Savaş Tarafı : Death Eaters

MesajKonu: Geri: Hesap Açtırma Dairesi   Hesap Açtırma Dairesi EmptyPtsi Şub. 18, 2008 12:10 am

Adı: Dakota
Soyadı: Rose

Yaşı: 18
Mesleği: Uluslararası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı - Aritmansi Profesörü - Karanlık Lady
Örnek rp:

Hayatı Yenmek İçin Yaşa...

Dakota, Çatlak Kazan'dan Bakanlık'a gelmiş, ofisine girmişti.Ofisine girer girmez sekreteri Bayan Affleck'ten bir ateşviskisi istedi.Ateşviskisi gelince bir dikişte bitirmişti.Daha fazla içmek istemedi.Bugün içinde müthiş bir sıkıntı vardı.Nedenini her zaman olduğu gibi bilmiyordu.Bir süre dosyaları karıştırdı.Çok geçmeden Bayan Affleck elinde bir zarfla kapıyı tıkladı.Alanis'in "Gir!.." sesini duyan Bayan Affleck, odaya girdi.Konuşmaya başladı. "Bayan Rose.Size bir mektup var.Bay Stiller'dan." Dakota, korku ve endişeyle karışık bir yüz ifadesi ile zarfı aldı.Bay Stiller...Düşündü içinden 'Belki o değildir.Stiller soyadlı biri.." Ama bu düşüncesi zarfın üzerindeki isimle son buldu. 'Brian Nick H. Stiller' Evet oydu...Matthews'ın en yakın arkadaşı. "Bayan Affleck.Çıkabilirsiniz.." Bayan Affleck odadan çıkar çıkmaz, Dakota hemen çalışma masasına geçti.Zarfı titreyen elleriyle açmaya çabaladı.Zarf yırtılınca içindeki kağıt birdenbire yere düştü. "Kahretsin!.." diye geçirdi içinden...Eğilerek kapıdı aldı ve okumaya başladı..

" Seni Pislik,
İşte sana büyük haber...Matthews ölmüş.Hemde nerde biliyor musun?Tren istasyonunda...Bu yer sana birşey hatırlattı mı?Bana çok şey hatırlattı.Onu sen öldürdün! Bunu biliyorum.Kimse onu öldüren kişiyi görmemiş.Eminim onlara unutturma büyüsü yapmışsındır.Ne de olsa okulda çok zekiydin.Senin öldürdüğüne dair en küçük bir kanıtım olduğunda Ruh Emiciler'le birlikte seni öpmeye geleceğiz...İşin bitti...

Brian Nick H. Stiller.... "

Dakota, korkuyla etrafına baktı.Gözlerinden yaşlar akmaya başladı.Gözyaşlarını silip ayağa kalktı.Ne yapacağını bilmiyordu.Eğer Matthews'ı öldürdüğü anlaşılırsa Ruh Emicileri'ne öptürülürdü.Ya da yıllarca Azkaban'da hapsolurdu.Ne yapacağını bilemez halde odada gezindi.Elinde hâlâ mektup vardı.Son kez mektuba baktı ve yırttı.Kağıt parçalarını şömineye attı.Tekrar çalışma masasına geçti.

Uzun süre düşündü.Matthews'ı isteyerek öldürmemişti.Onu öldürmek zorunda kaldığı için öldürmüştü.Ama bunu kimseye açıklayamazdı.Kendine bile...Artık çok yıprandığının farkındaydı.Onun ölümünün üzerine ailesi de ölmüştü.Bunları beraber kaldıramayacak kadar gençti.Sadece on dokuz yaşındaydı.Yaşama umudu sönmüş, hayattan bir beklentisi olmadan öylece savrulup duruyordu.En önemlisi de yaşadığını hissedemiyordu.Bir süre Matthews'ı düşündü.Onu gerçekte hiç sevmemişti ki zaten.Niye ona umut vermişti?Neden?...Bütün bu nedenlerle boğulmuştu.O başta hata yaptığını anladı.Ölümyiyen olmayı tercih etmişti.Hayır...O bunu hata olarak görmüyordu.O başta yaşamaya çalışmakla hata yapmıştı.
Zayıftı çünkü...Zayıftı...Bu zayıf haliyle ölümyiyen olmuştu.Bunları kaldıramıyordu ama bunlardan vazgeçemeyeceğini de gayet iyi biliyordu.İlk defa kendini kapana kısılmış hissetti.Düşündü...Acaba Azkaban'a mı gitse?...Saçmalıyordu işte yine...Saçmalıyordu...Şöyle bir silkindi.Hemen kendini kötü şeylere boğmuştu...Ama zaten hayatında iyi olan birşey yoktu ki...Tekrar ayağa kalkmak istedi.Uğraştı ama kıpırdayamıyordu.Bunlar fazla gelmişti ona, emindi...Oturdu sandalyede biraz geriye yaslanmaya çalıştı.Evet...Bunu başarabilmişti...
Bu sefer tüm geçmişini düşündü.Her çocuk gibi günâhsız doğmuştu.Ailesi ölümyiyendi.Bu yüzden ondan da ölümyiyen olması bekleniyordu.Normali buydu...O da buna uydu.On beş yaşında Hogwarts dışında bir ölümyiyenden ders aldı.Yaşına göre öğrenmemesi gerek tüm lanetleri öğrendi.Okulda ise iyi tarafını göstermeye çalıştı.Okuduğu yedi yıl boyunca her sene sınıf başkanı seçilmişti.Okuldaki en gözde kızı olmayı başarmıştı.Okul hayatı boyunca en çok gömlek değiştirir gibi erkek arkadaşı değiştirmesiyle tanınıyordu.O, bundan rahatsız değildi.Her zaman ilgi odağı olmak, dikkat çekmek, bir numara olmak onun için önemliydi.Profesörler arasında en çok konuşulan öğrenci olmayı da başarmıştı.On sekiz yaşında, okuldan mezun olup, ölümyiyen olmuştu.Hem de kendi isteği ile...Hiçbir zormala yok..İstek..Arzu...İçinden geçirdi 'Hiç insanın ölümyiyen olma arzusu olur mu?' .Demek ki oluyormuş...Ölümyiyen olduktan sonra başladı bulanıkları gebertme...Her bulanığa lanet yolladığında zevk alıyordu.Her lanetle, her ölümle sanki biraz daha güçleniyordu.Bunun sonu gelmezdi...Gelemezdi...Öldür, öldür, öldür...Nereye kadar?Sonu ailesi gibi ZAY tarafından ölümle mi sonlanacaktı?...Bunun cevabı ona göre 'Hayır'dı.Sonu geldiğinde,.. yani öyle hissettiğinde kendini öldürecekti..Ya şimdi niye duruyordu?...Hayatla mücadele etmek için...Hayatı yenmek için...Okuduğu felsefe kitapları sonucunda öğrendiği en önemli şey buydu... "Hayatı yenmek için yaşa..." İçinden 'Evet..' dedi 'Hayatı yeneceğim.' .Ayağa kalkmaya çalıştı...Başardı.Artık yaşayacaktı.Tüm gücüyle...O Nick belasından da kurtulacaktı..Birkaç yalanla olacak birşeydi.Sevinçle odada dolandı.Sonra aklındaki fikirleri uygulamak için Bakanlık'tan ayrıldı.

En son tarafından Ptsi Şub. 18, 2008 11:55 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Amy Weasley
Dükkan Sahibi
Amy Weasley

Kadın

MesajKonu: Geri: Hesap Açtırma Dairesi   Hesap Açtırma Dairesi EmptyPtsi Şub. 18, 2008 10:10 am

Alındın
Deny Fear
Ölüm Yiyen
Ölüm Yiyen
Deny Fear

Erkek
Savaş Tarafı : Ölüm yiyen

MesajKonu: Geri: Hesap Açtırma Dairesi   Hesap Açtırma Dairesi EmptyC.tesi Mart 08, 2008 2:31 pm

Adı:Deny
Soyadı:Fear
Yaşı:21
Mesleği:Serbest meslek
Örnek rp:Deny Gringotts Büyücü Bankasına doğru hızla ilerliyordu Diagon Yolunda hızla giderken etrafındakiler ona bakıyordu bir tane adam onun karşısından geliyoru kendisini görmemiş olacaktıki çarpmıştı Deny sinirle ona baktı ama bu karanlıkta ona birşey yapmıyacaktı elini adama doğru yöneltti ve

"ÖNüne bak!Lanet!" dedi.

Adam Deny'ye bakmıştı sonra korkmuş bir bedenle geri çekilip kalabalığa karışmıştıki bütün insanların kendisine baktığını görmüştü onlara bakar bakmaz herkez kendine gelmiş işlerine bakmıştı bu sefer yolu açıktı bankanın önünden geçip içeri girdi ve

"Hesap açtırmak istiyorum." dedi.
Lucius Blade M. Dark
Slytherin 1. Sınıf Öğrencisi
Lucius Blade M. Dark

Erkek
Okuduğun Bina : Slytherin
Rp Sevgilisi : Şimdilik Yok
Savaş Tarafı : Ölüm Yiyen.!

MesajKonu: Geri: Hesap Açtırma Dairesi   Hesap Açtırma Dairesi EmptyC.tesi Mart 08, 2008 3:07 pm

Adı:Lucius
Soyadı:Malfoy
Yaşı:11(rp)
Mesleği:Öğrenci
Örnek rp: Lucius, sabah olduğu yerden kalktı.Ayakları yerden kesilmişti.Çok yorgun bir şekilde zarzor dışarıya çıktı.Hemen bir çay dükkanına gitmek istiyordu.Bir anda yağmur bastırdı.Camlar kırılıyormuş gibi oluyordu.Sıcak çay isteği dahada artmıştı.Çay dükkanını görünce içi bir anda huzur ilen dolmuştu.Kapıya geldi kapıyı hızlıcana açıverdi.Kapıda berbat bir gıcırtı vardı.Hızla kapıyı çarptı.Dikkatlerin üzerinde toplanmasına korkuyordu.Herhangibi bir şey olmadı.Lucius kalabalıktan nefret ederdi.İçini bir kere daha rahatlattı çünkü içeride kimsecikler yoktu görevliler dışında.Bir köşeye oturuverdi.Oradaki görevliye seslenip bir bardak sıcak çay istedi soğuk bir şekilde.Çayı geldiğinde kitabını okumaya başladı.
http://www.hogwartsakademisi.tr.cx/
Amy Weasley
Dükkan Sahibi
Amy Weasley

Kadın

MesajKonu: Geri: Hesap Açtırma Dairesi   Hesap Açtırma Dairesi EmptyC.tesi Mart 08, 2008 9:42 pm

Deny Fear seninki açılmıştır

lucius sen öğrencisin öğrenciler hesap açamaz!!
Lucius Blade M. Dark
Lucius Blade M. Dark

Erkek
Rp Sevgilisi : Şimdilik Yok
Savaş Tarafı : Ölüm Yiyen.!

MesajKonu: Geri: Hesap Açtırma Dairesi   Hesap Açtırma Dairesi EmptyC.tesi Mart 08, 2008 9:55 pm

Kusra bakmayın o zaman Rolling Eyes
http://www.hogwartsakademisi.tr.cx/
Prof.Avril Lavigne
Dükkan Sahibi
Prof.Avril Lavigne

Kadın
Okuduğun Bina : Gryffindor
Rp Sevgilisi : Aranıyor!!!
Savaş Tarafı : ZümrüdüAnka Yoldaşlığı!!

MesajKonu: Geri: Hesap Açtırma Dairesi   Hesap Açtırma Dairesi EmptyPaz Mart 09, 2008 12:15 am

Adı:Avril
Soyadı:Lavigne

Yaşı:20
Mesleği:Biçim Değiştirme Profesörü
Örnek rp:Avril hesap açtırmak için bankaya doğru ilerliyordu.Bankaya gelince kapıyı açtı ve içeri girdi.İçeriye bir göz attı ve görevliyi gördü.Yanına giderek;

"Ben banka hesabı açtırıcaktım!" dedi ve görevli onu Prof. Amy Weasley'nin yanına götürdü.Avril;
"Merhaba hesap açtırıcaktım!" dedi Amy evrakları çıkardı.Hepsini imzaladıktan sonra Avril'e;
"Hesabınız açılmıştır!" dedi Avril gülümseyerek Amy'ye;
"Teşekkür Ederim!" dedi ve bankadan çıktı.Dışarısı soğumuştu.Ceketini iyice vücuduna sardı ve Hogwasrt'a doğru ilerlemeye başladı.
http://hogwarts-rp-hogwarts.newgoo.net/
Ashley Tisdale
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ashley Tisdale

Kadın
Okuduğun Bina : Slytherin Mezunu
Rp Sevgilisi : Prof.Tristran T. Avéllanâ (Aşqıım)
Savaş Tarafı : .............

MesajKonu: Geri: Hesap Açtırma Dairesi   Hesap Açtırma Dairesi EmptyPaz Mart 09, 2008 4:22 pm

Adı:Ashley
Soyadı:Tisdale
Yaşı:19
Mesleği:Sihir Bakanı
Örnek rp:

Ashley o gün çok yoğundu.Odasına girdi ve hemen çalışmaya başladı önce bakanlık çalışanlarının raporlarını okudu.Onları okuması uzun sürdü.Saat çok ilerlemişti.Birkaç saat sonra Hogwarts okulunun raporlarını okudu.İşi bitince odasından çıktı ve malikanesinie gitti.Malikanesine gelince odasıan girdi. Cadı gündemini eline aldı ve okumaya başladı onunla ilgili haberleri iyice okudu sonra okadarda körü değil diye düşündü bazı dergiler yalan haberler uyduruyordu yavaş yavaş uykusu gelmeye başladı ve yatağına yatarak uykuya daldı.

En son Prof.Ashley Tisdale tarafından C.tesi Mart 15, 2008 5:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Deny Fear
Ölüm Yiyen
Ölüm Yiyen
Deny Fear

Erkek
Savaş Tarafı : Ölüm yiyen

MesajKonu: Geri: Hesap Açtırma Dairesi   Hesap Açtırma Dairesi EmptyPaz Mart 09, 2008 4:41 pm

Prof.Amy Weasley demiş ki:
Deny Fear seninki açılmıştır

lucius sen öğrencisin öğrenciler hesap açamaz!!

açılmamış.
Amy Weasley
Dükkan Sahibi
Amy Weasley

Kadın

MesajKonu: Geri: Hesap Açtırma Dairesi   Hesap Açtırma Dairesi EmptyÇarş. Mart 12, 2008 9:21 am

Avril Ashley açılmıştır

Deny bankaya yetkililer yazıyorr
Kimbèrley Emilia Malfoy
Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü
Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü
Kimbèrley Emilia Malfoy

Kadın
Savaş Tarafı : Ölüm Yiyenler

MesajKonu: Geri: Hesap Açtırma Dairesi   Hesap Açtırma Dairesi EmptyPtsi Nis. 14, 2008 9:02 pm

Ad:Kimbèrley Emilia
Soyad: Malfoy
Rp Yaş:18
Meslegi: Karanlik Sanatlara Karsi Savunma Profesörü
Örnek RP:

"Lanetsin iste!Bunu sen de biliyorsun!"
"Sana bütün bunlarin olmasini istemedigimi daha ne kadar söyleyecegim."
"Ama oldu iste.Hepsi senin sucun.Hemde hepsi.Zaten yaptigin hicbirseyde olumlu birsey cikmadi simdiye kadar.O gerizekali bulaniklarla takilmaya devam ettigin sürecede cikmayacak."
Kim bu son sözleri kardesine resmen ignelercesine üstüne basa basa söylemisti.Onu üzmek hosuna gidiyordu.Kardesine arkasini dönüp biraz kendi kendine sirittiktan sonra tekrar ona döndü ve:
"Biliyor musun? Senden utaniyorum.Seninle yan yana görünmekten.Sana kardesim demekten utaniyorum.O bulaniklarin elini tuttugunu bile bile eslini tutmaktan utaniyorum.Elini tuttuktan sonra ellerimi ilk önce Aquamenti daha sonra da Aklapakla ile temizldigimi biliyor muydun?Hayir bilmiyordun!Nereden bileceksin ki!Sen lanet bir seysin!Bir Malfoy olmayi hak etmiyorsun.Biz Malfoylar safkanligimizi korumak icin akraba evliliklerinden cekinmemisken, sen o bulaniklar ile dolasiyorsun.OKU SUNU LANET OLASI!"

dedi ve gelecek postasinin son sayisini ona firlatti.Aklinda hep o kelimeler vardi.

Lourdès Bettina Malfoy *Bulanik* canlisi?

Evet bazi okuyucularimizin bize bu haberi yayinlamamiz gerektigini yazmislardi.Suan Miss Kimbèrley Emilia Malfoy`dan binlerce kez af diliyoruz.Kendileri bu haberi yayinlamamamizi istemisti.Evet basliktata anlasabiliecegi gibi Miss Bettina Malfoy muggle dogumlular ile arkadaslik kuruyor.Kendisi bir Malfoy`un suana kadar yapmadigi ve yapmayacagi bir sey yapiyor.Akillardaki soru kendisi gercek bir Malfoy mu? Ayrintilari 6. sayfada okuyabilirsiniz.

Betty`nin kafasini kaldirmasiyla Emilia`nin ona gri gözlerini dikmesi bir oldu.
"Kendini rezil ettin.Beni rezil ettin.Beni biraktim.BÜTÜN MALFOY AILESINI REZIL ETTIN.Tek care editörün hafizasini silip haberi yalanlamak.Eger seni bir daha o manyaklarla görürsem seni de onlari öldürürüm.Bunu yaparim biliyorsun!"
Kim sözlerini tamaladiktan sonra Betty`e gitmesini isaret etti ve haberin ayrintilarini okumaya basladi.

Hesap Açtırma Dairesi
1 sayfadaki 1 sayfası